Působíme v Kralupech nad Vltavou a  v Praze a okolí

Kralupy nad Vltavou Chmelova 1173 telefon 608228170

JM-Bydleni
Vestavěné skříně
JM-Bydleni
Kuchyně na míru
JM-Bydleni
Kuchyně na míru
JM-Bydleni
Vestavěné skříně

Vestavěné skříně do chodby

Pokud potřebujete vestavěnou skříň do chodby , většinou se dělají s botníkem a věšákem na šaty a kombinací vestavěné skříně s úložným prostorem.

Vestavěná šatna

Šatna se vyrábí do prázdné místnosti kde se vestavěné skříně udělají kolem dokola bez dveří pouze formou regálů, celá místnost se dá uzavřít buď posuvnými dveřmi po celé délce místnosti, nebo normálními dveřmi.

Vestavěná skříň do obýváku

Skříň do obývacího pokoje je spojení vestavěné skříně s nábytkem na míru, může být i s otevíracími dveřmi , nebo prosklenou galerkou, se šuplíky pod televizi.

Vestavěná skříně do ložnice

Skříně do ložnice, se používají jako úložný prostor jak pro ložní prádlo tak na zavěšení věcí na závěsné tyče.

Dětská vestavěná skříň

Do dětského pokoje se používají barevné kombinace lamina , podle požadavků zákazníka.

Šikmá vestavěná skříň

Jestli je prostor pod schody , nebo šikmé podkroví , je řešením šikmá skříň na míru nakreslená podle stávajícího prostoru.

 

Reference

Reference našich spokojených zákazníků


Pavel Kysel

16.leden 2017
 
Chtěli bychom tímto způsobem poděkovat a zároveň přidat recenzi na skvělou firmu, která nám dle našeho požadavku zhotovila, dodala a instalovala kuchyňskou linku včetně spotřebičů a dále i vestavěnou skříň do předsíně podle našich představ. Od návrhů přes konzultace a vlastní realizaci jsme byli maximálně spokojeni. Firma "JM-bydlení" nám byla nápomocna s řešením našich požadavků a svou vstřícnosti a ochotou splnila naše představy s maximální spokojeností. Firmu doporučujeme všem, kteří řeší své bydlení a očekávají od dodavatele spolehlivost a kvalitu za své peníze! Pavel a Stáňa Kyselovi, Praha 2016.
 

 
 Kristýna Pevná
 
2.listopad 2015 
 
Rádi bychom tímto chtěli poděkovat firmě JM Bydlení za krásnou a prakticky vyřešenou kuchyň. Byli jsme velmi mile překvapeni, že firma sídlící v Kralupech nad Vltavou je ochotna několikrát přijet až do Liberce kvůli naší kuchyni, která je v dosti problematickém prostoru. S ochotou poradit, vstřícností, příjemným vystupováním, dodržením termínů a perfektním řešením našich problémů jsme se setkali v každém telefonátu nebo při schůzce. Do budoucna plánujeme další nábytek, jako je velká vestavěná skříň do chodby, a firma JM Bydlení je naše jasná volba. Tuto firmu můžeme vřele doporučit.
 

 
Před několika lety mi firma JM bydlení vyhotovila vestavěné skříně na míru.

V době odchodu do důchodu jsem zjistila, že moje kuchyň pro denní vaření nevyhovuje a tak jsem hledala možnosti, jak nejlépe vyřešit požadavky na novou kuchyň. Nejprve jsem si obešla obchodní domy s nábytkem a prohlížela, co by mi cenově i prostorově vyhovovalo. Nakonec jsem se rozhodla pro zadání výroby kuchyně na míru. V tomto případě jsem si mohla zadat, jakou mám představu, materiál a rozložení ...jednotlivých segmentů kuchyně. To vše splňoval návrh JM bydlení.

Další prací, kterou jsem této firmě zadala bylo i dořešení bytového jádra.

JM bydlení používá kvalitní materiály a příslušenství pro zhotovování nábytku na míru. Jednání zaměstnanců je vstřícné a ve všech ohledech se snaží vyhovět požadavkům zákazníků a konstruktivně i poradit, co je možné a vyhovující, na základě již dlouhodobé zkušenosti trvání firmy.

Při všech zakázkách, které tato firma zhotovovala, jsem byla velice spokojena. Existuje již málo firem, na které se může zákazník bez obav obrátit a setkává se se vstřícným přístupem personálu k zadavateli zakázky." Dana Jindrová


 

Bonus této rodinné firmy spočívá v příjemné a rychlé komunikaci, kvalitně odvedené práci a příjemným vystupováním k zákazníkovi. Bohužel tyto vlastnosti jsou v současnosti nadstandardní... 
 
Děkuji a jsem s pozdravem vk
 

 
 Dobrý den, je to cca 3 měsíce co máme novou kuchyň a každý den se přesvědčujeme jak skvělou a  odbornou práci Jiříkovi odvedli od samotného návrhu až po montáž. Dochvilnost, dodržování podmínek, odvedená práce v té NEJLEPŠÍ kvalitě.  Ať si u nich necháte zhotovit cokoliv – budete určitě SPOKOJENI. 
                          Hezký den                                           
                                             Kostečkovi J

 
Dobrý den,
ještě jednou Vám chceme poděkovat za perfektní spolupráci ve všech ohledech.
Vaše kuchyně je plně funkční , praktická a estetická , doladěná do všech detailů.
Přejeme Vám hodně spokojených zákazníků a úspěchů ve Vašem podnikání.
 
Děkujeme Houškovi Holubice.                                                                                                                       

Dobrý den,
Dovolte mi, abych touto cestou poděkovala za kompletní servis, od poradenství a návrhu až po výrobu nábytku, dovoz a montáž nábytku z Vaší společnosti.
Chtěla bych poděkovat především lidem, kteří odvádí profesionálně svoji práci.
Chci poděkovat za skutečně profesionálně odvedenou montáž - veliký dík, byla jsem příjemně překvapena nejen kvalitou odvedené práce, ale i tím, že při montáži přemýšleli jak co udělat lépe a problémy se mnou okamžitě velice konstruktivně řešili. To se často bohužel nevidí...
Na závěr chci poděkovat Vám osobně za to, že jste vytvořili tento profesionální tým a nabízíte tak kvalitní a profesionální servis Vašim zákazníkům!!!
Ať se Vám i Vašim lidem daří dále rozvíjet tuto společnost a ať nabízíte i nadále tak skvělé služby a zboží! Já osobně zůstanu nadále Vaším věrným zákazníkem a Vaši prodejnu vřele doporučím Všem svým známým!

                                                       S pozdravem
                                                                                       Eva Pahlerová


 

Rustikální kuchyně

Kuchyně v rustikálním stylu , je kombinací lamina s foliovými dvířky s ruční patinou .

Kuchyně z masivu

U kuchyní na míru se dají použít dveře z masivu, je to jedna z dražších variant.

Foliové kuchyně

Nejčastěji používané jsou kuchyně z folie , od našeho českého dodavatele s pětiletou zárukou.

Laminové kuchyně

Jsou levnější variantou foliových dvířek, záleží na druhu lamina, plastická lamina vycházejí cenově na stejno, jako foliová.

Kuchyně ve vysokém lesku

Pokud chcete moderní kuchyni zvolte dvířka ve vysokém lesku , máme výběr z mnoha barev .

 

JM-Bydlení

Kontakt JM-Bydlení

Kralupy nad Vltavou

Chmelova 1173

telefon : 608228170

e mail : jmbydleni@seznam.cz

web : www.jm-bydleni.cz

www.vestavene-skrine-praha.eu

 

Působíme

Kuchyně Skříně

Vyrábíme kuchyně na míru a Vestavěné skříně na míru.

Kuchyně za 4-6 týdnů od zaměření a podpisu smlouvy.

Vestavěné skříně za 10 pracovních dnů od podpisu smlouvy.

jm bydleni 2017

JM-Bydlení Vestavěné skříně Kuchyně na míru

Please publish modules in offcanvas position.