Působíme v Kralupech nad Vltavou a  v Praze a okolí

Kralupy nad Vltavou Chmelova 1173 telefon 608228170

JM-Bydleni
Vestavěné skříně
JM-Bydleni
Kuchyně na míru
JM-Bydleni
Kuchyně na míru
JM-Bydleni
Vestavěné skříně

Vestavěné skříně do chodby

Pokud potřebujete vestavěnou skříň do chodby , většinou se dělají s botníkem a věšákem na šaty a kombinací vestavěné skříně s úložným prostorem.

Vestavěná šatna

Šatna se vyrábí do prázdné místnosti kde se vestavěné skříně udělají kolem dokola bez dveří pouze formou regálů, celá místnost se dá uzavřít buď posuvnými dveřmi po celé délce místnosti, nebo normálními dveřmi.

Vestavěná skříň do obýváku

Skříň do obývacího pokoje je spojení vestavěné skříně s nábytkem na míru, může být i s otevíracími dveřmi , nebo prosklenou galerkou, se šuplíky pod televizi.

Vestavěná skříně do ložnice

Skříně do ložnice, se používají jako úložný prostor jak pro ložní prádlo tak na zavěšení věcí na závěsné tyče.

Dětská vestavěná skříň

Do dětského pokoje se používají barevné kombinace lamina , podle požadavků zákazníka.

Šikmá vestavěná skříň

Jestli je prostor pod schody , nebo šikmé podkroví , je řešením šikmá skříň na míru nakreslená podle stávajícího prostoru.

 

Kuchyně

Kuchyně na míru

Jsme  rodinná firma s 11 letou historií, zabývající se výrobou a prodejem kuchyní na míru, na foliová dvířka nám výrobce poskytuje 5 letou záruku na dvířka, kuchyně vyrábíme podle požadavků a přání zákazníka. Kuchyně dodáváme s dotlumením v celé kuchyni včetně šuplíků a dvířek.


Dodací lhůty 4-6 týdnů !

Kuchyně dodáváme za 4 -6 týdnů, kratší doba je u provedení z lamina včetně dvířek, delší doba je u foliových dvířek, tam se čeká na dodání dvířek výrobcem to je 4-5 týdnů, zaměření , montáž , doprava je v ceně  kuchyně  ! Nedoúčtováváme  žádné vícepráce po montáži jako většina levných firem, které Vám naúčtují dopravu , montáž , připojení a vícepráce k základní ceně kuchyně.


 

egger

 


 Materiály do Kuchyní na míru

Materiály do kuchyní používáme výhradně rakouské lamino Egger  včetně pracovních desek nebo Kronospan, Egger je kvalitnější pracovní desky mají tvrdší povrch bez kazů a  boulí, je dostatečně tvrdý , aby se při používání v kuchyni neničil , od téhož výrobce používáme i lamina na korpusy a dvířka. Velký výběr vzorníků více na Egger-  https://www.egger.com/shop/cs_CZ/Internetov%C3%BD-Obchod/VZORKY/c/Sample  . Ne všechny dekory jsou skladem, aktuální vzorníky máme prodejně . Pracovní desky mohou být také z umělého kamene podle vzorníku který máme na prodejně.


 Vestavěné spotřebiče za internetové ceny !

Do kuchyní  na míru dodáváme spotřebiče všech značek za internetové ceny s dovozem , montáží a dopravou . Vše řešíme na prodejně buď výběrem z katalogů nebo podle požadavků zákazníka, do kuchyní na míru dodáváme dřezy a baterie , nejčastěji granitové s bateriemi v barvě dřezu, včetně osvětlení do kuchyní.


loga


 Foliové dveře s 5 letou zárukou !

Výrobce foliových dvířek nám poskytuje 5 letou záruku , jako český výrobce s certifikátem  iso prošel všemi podmínkami schválení. Foliová dvířka dodáváme jak ve vysokém lesku , tak v matovém provedení či v barvě dřeva. Celý vzorník máme na prodejně vystavený , barvy  se dají kombinovat z pracovními deskami a korpusy. Foliová dvířka můžou být i se skleněnými výplněmi .


 

Rustikální kuchyně

Kuchyně v rustikálním stylu , je kombinací lamina s foliovými dvířky s ruční patinou .

Kuchyně z masivu

U kuchyní na míru se dají použít dveře z masivu, je to jedna z dražších variant.

Foliové kuchyně

Nejčastěji používané jsou kuchyně z folie , od našeho českého dodavatele s pětiletou zárukou.

Laminové kuchyně

Jsou levnější variantou foliových dvířek, záleží na druhu lamina, plastická lamina vycházejí cenově na stejno, jako foliová.

Kuchyně ve vysokém lesku

Pokud chcete moderní kuchyni zvolte dvířka ve vysokém lesku , máme výběr z mnoha barev .

 

JM-Bydlení

Kontakt JM-Bydlení

Kralupy nad Vltavou

Chmelova 1173

telefon : 608228170

e mail : jmbydleni@seznam.cz

web : www.jm-bydleni.cz

www.vestavene-skrine-praha.eu

 

Působíme

Kuchyně Skříně

Vyrábíme kuchyně na míru a Vestavěné skříně na míru.

Kuchyně za 4-6 týdnů od zaměření a podpisu smlouvy.

Vestavěné skříně za 10 pracovních dnů od podpisu smlouvy.

jm bydleni 2017

JM-Bydlení Vestavěné skříně Kuchyně na míru

Please publish modules in offcanvas position.